fbpx

Sveiki! Kviečiame susipažinti

Labai vertiname kokybę, todėl mūsų odontologijos centre Panevėžyje dirba tik savo darbą mėgstantys ir nuolat norintys tobulėti specialistai. Daugiau apie mūsų paslaugas rasite žemiau.

Susipažinkite su mūsų komandos nare – gydytoja odontologe Kotryna Štaupaite. Gydytoja yra atsakinga, nuoširdi ir rūpestinga.

Ši gydytoja kruopščiai ir efektyviai atlieka dantų gydymą suaugusiems ir vaikams. Daug dėmesio skiria bendravimui su pacientais, visuomet ieško geriausio ir tinkamiausio gydymo sprendimo, atsižvelgdama į paciento rūpesčius ir lūkesčius, išsamiai paaiškina esamą dantų situaciją bei kartu su pacientu aptaria gydymo planą.
Gydytoja Kotryna domisi naujovėmis odontologijos srityje, siekia tobulėti, dalyvauja įvairiose mokslinėse-praktinėse konferencijose bei seminaruose. 

Maloniai jus kviečiame registruotis konsultacijai dėl norimos procedūros – gydytoja mielai ir nuosekliai paaiškins visą gydymo eigą bei atsakys į jums rūpimus klausimus. 

Komanda

Taip pat susipažinkite su daugiau nei 5 metų patirtį turinčia specialiste – Gabija Stukaite. Kruopšti, atidi ir nuoširdi. Ši specialistė jus apmokys ir parinks optimalų burnos priežiūros priemonių skaičių, kad kasdienė rutina neapsunktų, o rezultatas būtų puikus. Kaip sako pati specialistė – svarbu kokybė, ne kiekybė!

  • 2016m. Baigė burnos higienos studijas Utenos kolegijoje.
  • 2017m. vasario 24-25d. Lietuvos periodontologų draugija „Aktualijos periodontologijoje“
  • 2019m. gegužės 24-25d. Lietuvos Respublikos odontologų rūmų tarptautinis kogresas „Odontologijos kompasas 2019“
  • 2021m. gegužės 3-7d. nuotoliniai mokymai „Vaikų burnos ligų profilaktika“
  • 2021m. rugsėjo 20-24d. nuotoliniai mokymai „Profesinė etika, burnos ligų profilaktika ir infekcijų kontrolė odontologinėje praktikoje
  • 2021m. rugsėjo 24-25d. Teoriniai – praktikiniai mokymai „Pirmoji medicinos pagalba“
  • 2022m. gegužės 27-28d.  Lietuvos Respublikos odontologų rūmų tarptautinis kogresas „Odontologijos kompasas 2022“
  • 2022m. lapkričio 19d. „Mokslu grįsta burnos higienisto praktika”

Galite paskambinti į registratūrą telefonu +37068316399 Pir. – Pen. 9:00 – 18:00, arba parašyti e-paštu info@mdent.lt arba tiesiog užpildytikite užklausos formą