BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS

Bedančio žandikaulio atkūrimas: atgaukite pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę!

Netekus dantų, ypač visame žandikaulyje, gali kilti ne tik estetinių, bet ir funkcinių problemų. Sunkiau kramtyti, kalbėti bei veido išvaizda gali pasikeisti. Laimei, šiuolaikinė odontologija siūlo efektyvius bedančio žandikaulio atstatymo metodus, leidžiančius atgauti sveiką, gražią šypseną ir pasitikėjimą savimi.

Kas yra bedantis žandikaulis? Bedantis žandikaulis yra tas, kuriame nebeliko nė vieno danties. Tai gali nutikti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip dantų ligos, traumos ar netinkama dantų priežiūra.

PASLAUGAKAINA
Išimama kieta dantų plokštelė (vienam žandikauliui)400 €
Išimamas protezas su lokatoriais ir 2 implantais (vienam žandikauliui)1997€
Dantų lanko atstatymas su akriliniais dantimis vienam žandikauliui (All-on-4 su implantais)3696€
Dantų lanko atstatymas su akriliniais dantimis vienam žandikauliui (All-on-6 su implantais)4944€
Dantų lanko atstatymas su cirkonio dantimis vienam žandikauliui (All-on-4 su implantais)7196€
Dantų lanko atstatymas su cirkonio dantimis vienam žandikauliui (All-on-6 su implantais)8444€

Bedančio žandikaulio atstatymo privalumai

Bedantis žandikaulio atstatymas suteikia daug privalumų, įskaitant:

 • Atstatoma kramtymo funkcija: dantų implantai ar protezai leidžia lengviau kramtyti maistą, o tai pagerina virškinimą ir bendrą mitybos būklę.
 • Rišli kalba: praradus dantis žandikaulyje žmonės gali kilti sunkumų kalbant aiškiai, ypač tariant tam tikrus garsus. Dantų atstatymas gali pagerinti kalbos rišlumą, išraiška ir pasitikėjimą savimi bendraujant.
 • Pasitikėjimas savimi: graži šypsena ir geresnė busnos sveikata gali žymiai pagerinti žmogaus savijautą ir pasitikėjimą savimi. Bedančio žandikaulio atstatymas leidžia žmonėms šypotis be drovumo ir pagertinti socialinį gyvenimą.
 • Natūrali šypsena: dantų implantai ar protezai atkurs natūralią Jūsų šypeną ir leis Jums vėl jaustis patogiai.
 • Veido išvaizda: dantų netekimas sendina, nes gali sukelti veido raumenų nusmukimą ir odos susiraukšlėjimą. Dantų atstatymas gali atkurti veido formą ir jaunatviškesnę išvaizdą.
 • Išvengta kaulų dantų nykimo: dantų implantai stimuliuoja žandikaulio kaulą, taigi padeda išvengti jo dantų nykimo.
 • Geresnė sveikata: dantų netekimas gali padidinti tam tikrų sveikatos problemų, tokių kaip širdies ligų, diabeto ir demencijos, riziką. Dantų atstatymas gali pagerinti bendrą sveikatą ir savijautą.
 • Pagerėjusi gyvenimo kokybė: dantų implantai ar protezai gali žymiai paferinti Jūsų gyvenimo kokybę, leisdami Jums mėgautis maistu, kalbėti aiškiai ir jaustis pasiikintiems savimi.

BADANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMO METODAI

Bedančio žandikaulio atkūrimas dažniausiai būna būtinas, kai pacientas netenka didelės dalies arba visų savo dantų. Ši procedūra gali būti atliekama tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje.

Yra keli bedančio žandikaulio atstatymo metodai, kiekvienam pacientui individualiai parenkamas geriausias ir tinkamiausias atstatymo metodas, atsižvelgianti į jo poreikius, sveikatos būklę ir finansines galimybes.

 1. NAUDOJANT IŠIMAMĄ KIETĄ PLOKŠTELĘ, kuri yra įdedama į žandikaulį, leidžiant jį atkurti ir sukurti šypseną į kramtymo funkciją.
 2. NAUDOJANT IŠIMAMĄ ARBA FIKSUOTĄ DANTŲ PROTEZĄ ANT IMPLANTŲ. Išimamą dantų plokštelė su lokatoriais ant implantų, užtikrina tvirtą pagrindą išimamam protezui, sukuria pilnavertišką kramtymo funkciją ir estetišką šypseną. Fiksuotus neišimamus protezus ant implantų (All-on-4 ar All-on-6), suteikiat galimybę pacientui jausti maksimaliai komfortiškai, atkuriant įprastas dantų funkcijas. Tai ilgaamžis, estetiškas ir patikimiausias sprendimas.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATSTATYMAS SU IŠIMAMA KIETA DANTŲ PLOKŠTELE

Išimama kieta dantų plokštelė. Tai tradicinis protezavimo tipas, plokštelė gaminama iš akrilo arba dervos, tvirtinamos ant dantenų. Ekonomiškas variantas atkurti šypseną, tačiau nėra itin patogi dėl savo kietumo. Pritaikius šia plokštelę kartais pacientai nerimauja dėl galimo šio protezo iškritimu ar klibėjimu. Tai gali įtakoti diskomfortą valgant ar laisvai bendraujant. Tačiau yra tikrai tvirtos ir ilgaamžės tinkamai prižiūrint.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATSTATYMAS SU DANTŲ PROTEZU ANT IMPLANTŲ

Dantų implantai yra ilgalaikis ir patikimas sprendimas, leidžiantis atkurti tiek vieno, tiek abiejų žandikaulių dantis. Implantai yra įsriegiami į žandikaulio kaulą ir veikia kaip natūralių dantų šaknys, ant kurių tvirtinami protezai su 10 arba 12 dantų. Yra su pagrindiniai bedančio žandikaulio atkūrimo metodai : su fiksuotais išimamais dantų protezais ir su fiksuotais neišimamais protezais.

Savo pacientams galime pasiūlyti 3, kainos atžvilgiu skirtingus, bedančio žandikaulio atkūrimo būdus: ant 2, 4 arba 6 implantų. Visais atevejais atkurtos įprastinės funkcijos: estetika, kramtymas ir kalba. Tačiau svarbūs skirtumai pasireiškia patogumu, ilgaamžiškumu ir estetiniu aspektu.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATSTATYMAS SU IŠIMAMA DANTŲ PLOKŠTELE SU LOKATORIAIS ANT 2 IMPLANTŲ

Išimama plokštelė su lokatoriais yra išimamas dantų protezas skirtas pakeisti prarastus dantis ir pagerinti kramtymo, kalbos ir šypsenos funkciją. Ji susideda iš tvirtos akrilo, metalo ar dervos bazės, prie kurios pritvirtinami dirbtiniai dantys. Lokatoriai – maži metaliniai segtukai, kurie pritvirtinami prie protezo ir įsikimba į dantų implantus, užtikrindami protezo stabilumą. Kieta dantų plokštelė su lokatoriais yra itin tvirta, stabiliai besilaikanti, pilnai atkuria šypsenos bei kramtymo funkciją be diskomforto.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATSTATYMAS SU FIKSUOTU DANTŲ PROTEZU ANT IMPLANTŲ ( ALL-on-4 metodika)

All-on -4 (visi dantys ant keturių) implantai, tai inovatyvus metodas, leidžiantis visą žandikaulį atkurti vos ant 4 implantų. Šis metodas yra greitas, ilgaamžis ir patikimas, kuris leidžia susigrąžinti gražią šypseną ir kramtymo funkciją.

Taikant All-on-4 metodiką yra įsriegiami 4 specialūs implantai į žandikaulį. Strategiškai išdėstommi implantai atlaiko fiksuotą protezą su visais dantimis. Protezas atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Tai patikimas, greitas ir ilgalaikis rezultatas. Palyginus su kitais metodais, naudojama mažiau implantų, kas sumažina procedūros trukmę ir kainą. Taip pat, gali būti tinkamas sprendimas pacientams su mažiau kaulo žandikaulyje. Tai itin patvarus, komfortiškas ir stabilus protezas labai patogus naudoti. Atkurta šypsena leidžia vėl drąsii šypsotis ir pasitikėti savimi.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATSTATYMAS SU FIKSUOTU DANTŲ PROTEZU ANT 6 IMPLANTŲ ( ALL-on-6 metodika)

All-on-6 (visi dantys ant šešių) implantai yra inovatyvus metodas, leidžiantis atkurti visą žandikaulį naudojant vos 6 implantus. Šis metodas žengia dar vieną žingsnį toliau, suteikdamas viską, ką siūlo All-on-4. Esminis skirtumas – tai, kad All-on-6 naudojami 6 implantai, vietoj 4. Tai suteikia padidintą protezo stabilumą, ypač kramtant kietą maistą, o taip pat All-on-6 gali būti tinkamesni pacientams, turintiems mažesnę kaulinę masę žandikaulyje (nutirpusį kaulą), nes 6 implantai paskirsto apkrovą didesniame plote.

Kuris metodas Jums tinkamiausias, priklauso nuo Jūsų individualių poreikių ir sveikatos būklės. Aptarkite su gydytoju odontologu, kuris metodas Jums geriausiai tinka.

SKIRTUMAI TARP BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMO METODŲ

Renkantis bedančio žandikaulio atkūrimo metodą, svarbu apsvarstyti įvairius kriterijus, kad išsirinktumėte tinkamiausią variantą pagal savo poreikiu ir biudžetą. Štai keletas esminių skirtumų tarp kietos plokštelės išimamų protezų, išimamų protezų ant lokatorių, All-on-4 ir All-on-6 implantų.

GYDYMO EIGA

Taikant paprasčiausią dantų lanko atkūrimo metodą su kieta plokštele be implantų, tokia plokštelė įprastai galima pritaikyti per 4 vizitus ir tai užtruktų maksimaliai apie 1 mėnesį. Bet įprastai yra taikomas bedančio žandikaulio atkūrimas ant implantų, o taikant šiuos atkūrimo metodus, nepriklausomai nuo to, kiek dantų numatyta atkurti per vieną procedūrą, trunka apie 3-5 mėnesius ir apima įprastai 5 vizitus.

 1. Konsultacija. Šiame etape atliekami tyrimai ir gydymo kelio planavimas (chirurginės procedūros, nereikalingų dantų ar jų šaknų pašalinimas, kaulo augmentacija, implantų įsriegimas). Pacientui atliekamas nuodugnus dantų būklės ištyrimas, aptariamos geriausios ir tinkamiausios bedančio žandikaulio atkūrimo galimybės bei metodai, suteikiama individuali specialisto konsultacija.
 2. Chirurginė procedūra. Atlikus visas reikiamos suplanuotos chirurginės procedūros yra atliekama dantų implantacija. Įsriegiami į žandikaulio kaulą numatytas skaičius implantų. Po savaitės po dantų implantacijos vertinama burnos būklė, pašalinami siūlai. Jei reikia, laikinai pritvirtinami protezai, kurie palaiko estetinį vaizdą per implantų gijimo laikotarpį.
 3. Gijimas. Po 3 mėnesių, kai dantų implantai prigija, uždedamos gijimo galvutės, kurios nešiojamos 2–3 savaites, kol dantenų linija gražiai susiformuoja aplink implantus.
 4. Protezavimas. Šiame etape atliekamas dantų lanko atspaudas, kuris perduodamas dantų technikų laboratorijai. Ten pagaminami individualizuoti nuolatiniai protezai, atitinkantys paciento sąkandį.
 5. Rezultatas. Šypsenos ir funkcijos atstatymas. Protezai yra pritvirtinami arba dedami ant prigijusių implantų.

Praradus dantis patiriamas didelis diskomfortas, kuris gali paveikti ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Tačiau Jūs nesate vieni su šia problema. Mes esame čia, kad padėtume Jums vėl džiaugtis šypsena ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi!

Mūsų odontologijo centro specialistai įsipareigoja ne tik atkurti Jūsų šypenos grožį, bet ir suteikti emocinę paramą. Mes padėsime Jums jaustis saugiai, atsakydami į visus rūpimus klausimus, paaiškindami visas procedūras ir aptardami ateityje suplanuotus gydymo etapus. Užtikrinsime, kad visas gydymo procesas vyktų komfortiškai ir saugiai.

Suprantame Jūsų poreikius ir siekius, todėl esame pasiryžę suteikti Jums patogią ir efektyvią gydymo patirtį.

Registruokitės jau dabar ir leiskite mums pradėti kelionę link Jūsų sveikos ir gražios šypsenos atkūrimo. Dabar yra puikus metas susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir džiaugsmą šypsotis! Užsiregistruokite konsultacijai ir pradėkite savo kelionę link šypsenos, kurios Jūs verti!