ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Estetinis plombavimas – estetinės odontologijos procedūra, skirta atkurti danties formą, dydį ir spalvą taip, siekiant, kad jis atrodytų kuo natūraliau. Ši procedūra yra taikoma dantis, kurie yra nudilę, nuskilę, ėduonies pažeisti, arba turi kitokių estetinių defektų. Estetinio plombavimo dėka atkuriamas ne tik prarastas funkcionalumas, bet ir užtikrinami puikūs estetiniai rezultatai.

Taip pat norime prabrėžti, kad estetinio plombavimo procedūra nėra apribota tik priekinių dantų restauracijai. Ši procedūra yra taikoma siekiant funkcionaliai ir estetiškai atkurti ne tik priekinius dantis, bet ir krūminius dantis, įskaitant jų anatominį kramtomąjį reljefą, kuris svarbus išlaikant gerą burnos sveikatą ir gerą savijautą ilgą laiką.

Estetinis plombavimas nėra invazinė procedūra, o tai reiškia, kad pasiekiamas norimas rezultatas išlaikant kuo daugiau natūralaus danties. Tai meno ir mokslo derinys, kuris reikalingas tiems, kurie nori ne tik estetiškai gražių, bet ir sveikų dantų.

ESTETINIO PLOMBAVIMO PASLAUGAKAINA
Dalinis estetinis plombavimas149 €
Pilnas estetinis plombavimas199 €
Viso kramtomojo paviršiaus atstatymas150 €
Plombavimo gidas (vienam žandikauliui)50 €
Estetinio plombavimo poliravimas po 6mėn. (vienas dantis)15 €

ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI

 • Neinvazinė procedūra. Estetiškai plombuojant yra išsaugojami sveiki danties audiniai, o pašalinami senos, neestetiškos plombos ar karioziniai, pažeisti danties audiniai.
 • Greitas ir efektyvus rezultatas. Estetinio plombavimo rezultatai yra matomi iškart, užtenka vos vieno vizito (iki 4-6val.).
 • Ilgalaikis efektas. Įprastai estetinis plombavimas išlieka 5-10 metų, tačiau gali ir ilgiau. Ilgaamžiškumas estetinio plombavimo priklauso nuo mitybos įpročių, burnos higienos priežiūros, procedūros atlikimo kokybės ir medžiagų, taip pat ar yra laikomasi gydytojo odontologo rekomendacijų dėl dantų poliravimo.
 • Galimos korekcijos. Ypač didelis privalumas, kad ir po kelių metų po procedūros atlikimo galima atlikti nežymias spalvos bei formos korekcijas arba pakoreguoti atsiradus nedideliam dantų defektui.
 • Plombos itin patvarios ir ilgaamžės iš aukštos kokybės kompozitinių medžiagų, kurios itin patvarios bei panašios į natūralaus danties spalvą ir tekstūrą. Jos suteikia natūralų šypsenos efektą, o esant poreikiui lengvai gali būti taisomos ar keičiamos.
 • Neskausminga procedūra, tačiau prireikus – naudojame vietinę nejautrą.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad estetinio plombavimo galimybės gali skirtis, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir dantų būklę. Todėl būtina konsultuotis su gydytoju odontologu, norint nuspręsti ar estetinis plombavimas yra tinkama procedūra.

KADA REKOMENDUOJAMA ATLIKTI ESTITINĮ PLOMBAVIMĄ?

Estetinis plombavimas – tai ne tik grožio, bet ir sveikatos klausimas. Estetinis plombavimas yra rekomenduojamas atlikti ne tik norint pagerinti dantų išvaizdą ir estetinį grožį, bet ir kai reikia atstatyti danties funkciją.

Estetinis plombavimas yra atliekamas šiais atvejais:

 • kai yra nudilę dantys;
 • kai yra nuskilę dantys, net maži pažeidimai gali sukelti diskomfortą ir pabloginti šypsenos estetiką;
 • kai yra ėduonies pažeisti dantys;
 • norite atkurti spalvą pakitusius dantis. Kartais dantų balinimas nesuteikia norimo tobulos šypsenos efekto, tuomet estetinis plombavimas gali padėti pasiekti norimą tobulą rezultatą;
 • norite paslėpti nedidelius defektus keičiant danties formą estetiškai sukuriant nežymų danties padėties pokytį dantų lanke.
 • norite patobulinti dantų formą.
 • norite užpildyti per didelius tarpdančius.
 • kaip prevencinė priemonė, siekiant išvengti tolesnio dantų pažeidimo ar pagerinti jų išvaizdą.

Svarbu paminėti, kad pirmas žingsnis – konsultacija su gydytoju odontologu, kuris įvertins individualiai Jūsų situaciją ir galimybes pritaikyti estetinės odontologijos procedūrą – estetinį plombavimą.

KAIP ATLIEKAMAS ESTETINIS PLOMBAVIMAS?

Pirmas žingsnis tobulos šypsenos link – gydytojo odontologo konsultacija. Jos metu yra įvertinama dantų būklė, aptariami gydymo scenarijai, paciento lūkesčiai, dantų spalva, forma ir norimas estetinis vaizdas, sudaromas gydymo planas. Prieš pradedant estetinį plombavimą, svarbu atlikti profesionalią burnos higieną, o kartais rekomenduojama ir dantų balinimo procedūra.

Estetinis plombavimas reikalauja ypatingo gydytojo odontologo profesionalumo ir kruopštumo, o procedūros trukmė priklauso nuo dantų pažeidimo sudėtingumo. Vieno apsilankymo metu galima restauruoti 4-6 dantis. Atvykus plombavimo procedūrai įprastai yra skiriama vietinė nejautra, kad sumažintų diskomfortą. Atliekant estetinį plombavimą, preciziškai atkuriama danties forma, dydis, skaidrumas ir spalva, siekiant sukurti natūralią ir gražią danties išvaizdą. Plombavimo metu maksimaliai išsaugomas natūralus dantų gyvybingumas, nešlifuojant sveikų jų audinių, pašalinami ėduonies pažeisti audiniai ir seni, nekokybiški užpildai, o danties paviršius yra paruošiamas plombavimui. Plombuojant yra taikoma sluoksniavimo technika, atkuriant danties anatomiją, ir naudojamos kompozicinės medžiagos, kurios pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu ir turėdamos plačią spalvų paletę, leidžia gydytojui pasirinkti idealiai Jūsų natūralius dantis atitinkančią spalvą. Procedūros pabaigoje dantys yra poliruojami.

Rezultatas – nepriekaištingai lygi, estetiška ir natūrali šypsena. Po šios procedūros beveik neįmanoma atskirti kuris dantis buvo estetiškai plombuotas.

DANTŲ PRIEŽIŪRA PO ESTETINIO PLOMBAVIMO

Estetiškai plombuotus dantis svarbu tinkamai rūpintis, kad išlaikytumėte geriausius rezultatus ir užtikrintumėte plombavimo ilgaamžiškumą. Po atliktos procedūros rekomenduojama iki 24 val vengti dažančių maisto produktų ir gėrimų.

Rekomenduojama laikytis tinkamos dantų higienos, reguliariai valytis dantis su pasta bei tarpdančius su dantų siūlu. Nepatartina naudoti kieto dantų šepetėlio, rinkitės – minkštą, o dantų pastą be abrazyvių medžiagų (t.y balinamųjų arba mikrogranulėmis), nes abrazyvios medžiagos ardo poliruotą danties paviršių, šypsena gali prarasti blizgesį. Kas pusę metų rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną ir estetiškai plombuotų dantų poliravimą, kad išsaugotumėte ilgalaikį rezultatą.

ESTETINIO PLOMBAVIMO REZULTATAI

Estetinis plombavimas yra ne tik nepriekaištingai graži, subtili ir estetiška šypsena, bet ir sveikatos, pasitikėjimo savimi ženklas. Su naujausiomis technologijomis ir aukščiausios kokybės medžiagomis, mūsų specialistų komanda padės Jums pasiekti puikų rezultatą, neprarandant natūralumo ir sukuriant šypseną keičiančią gyvenimą, Jūsų svajonių šypseną.

PRADĖKITE KELIONĘ SVAJONIŲ ŠYPSENOS LINK JAU ŠIANDIEN!