Gydytojai

dr. Algirdas Lukošiūnas

Med. mokslų dr. docentas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas.

Algirdas Lukošiūnas atlieka sudėtingiausias chirurginių invazicijų operacijas: dantų implantaciją, sinuso pakėlimo ir žandikaulio kaulo priauginimo operacijas, retinuotų dantų rovimą. Ilgoje chirurgo darbo praktikoje – mažiausias skaičius neprigijusių implantų.
20 metų darbo patirtį chirurginėje odontologijoje Algirdas Lukošiūnas perduoda jaunesnėms kartoms Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
LSMU Algirdas Lukošiūnas savo žinias perduoda jauniems kolegoms, dėsto chirurgiją.
Efektyvūs rezultatai, paciento komfortas ir chirurginis tikslumas – pagrindiniai mano darbo prioritetai.

gyd. od. Kotryna Štaupaitė

Ši gydytoja kruopščiai ir efektyviai atlieka dantų gydymą suaugusiems ir vaikams. Daug dėmesio skiria bendravimui su pacientais, visuomet ieško geriausio ir tinkamiausio gydymo sprendimo, atsižvelgdama į paciento rūpesčius ir lūkesčius, išsamiai paaiškina esamą dantų situaciją bei kartu su pacientu aptaria gydymo planą.
Gydytoja Kotryna domisi naujovėmis odontologijos srityje, siekia tobulėti, dalyvauja įvairiose mokslinėse-praktinėse konferencijose bei seminaruose. 

Maloniai jus kviečiame registruotis konsultacijai dėl norimos procedūros – gydytoja mielai ir nuosekliai paaiškins visą gydymo eigą bei atsakys į jums rūpimus klausimus. 

Gabija Morkūnienė

Taip pat susipažinkite su daugiau nei 5 metų patirtį turinčia specialiste – Gabija Morkūniene. Kruopšti, atidi ir nuoširdi. Ši specialistė jus apmokys ir parinks optimalų burnos priežiūros priemonių skaičių, kad kasdienė rutina neapsunktų, o rezultatas būtų puikus. Kaip sako pati specialistė – svarbu kokybė, ne kiekybė!

Užsiregistruoti vizitui galite telefonu +370 (683) 16 399  Pir – Pen 8:00 – 17:00, epaštu info@mdent.lt arba internetu