Gydytojai

gyd. od. Agnieška Majevska

Estetinės odontologijos specialistė

Agnieška Majevska yra talentinga, kvalifikuota estetinės odontologijos gydytoja su daugiau nei 12 metų patirtimi šioje srityje. Ji baigusi Vilniaus Universitete Odontologijos magistrą ir nuolat tobulina žinias dalyvaudama įvairiuose mokymuose ir seminaruose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Agnieška Majevska specializuojasi estetinės odontologijos srityje atliekant estetinį plombavimą, estetinį protezavimą, krūminių dantų funkcijos restauravimą. Klientai vertina jos profesionalumą, gydymo planų sudarymą atsižvelgiant į individualius norus ir galimybes, dėmesį detalėms, šypsenos harmonijai ir natūralumui. Agnieška pripažinta viena iš geriausių estetinės odontologijos specialistų Lietuvoje, o jos darbai pagrįsti aukščiausiais kokybės standartais ir klientų pasitenkinimu, kadangi darbai atliekami su rūpesčiu, aukščiausios kokybės medžiagomis taikant moderniausius minimaliai invazyvius gydymo metodus. Agnieškos Majevskos unikalus požiūris ir gebėjimas kurti nepriekaištingai gražias ir natūralias šypsenas padeda klientams pasiekti norimus rezultatus. Agnieška stengiasi užtikrinti, kad visi jos pacientai jaustųsi patogiai ir pasitikinčiai, o jos atsidavimas ir aistra darbui atspindi puikiais rezultatais ir patenkintais klientais.

dr. Algirdas Lukošiūnas

Med. mokslų dr. docentas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas.

Algirdas Lukošiūnas atlieka sudėtingiausias chirurginių invazicijų operacijas: dantų implantaciją, sinuso pakėlimo ir žandikaulio kaulo priauginimo operacijas, retinuotų dantų rovimą. Ilgoje chirurgo darbo praktikoje – mažiausias skaičius neprigijusių implantų.
20 metų darbo patirtį chirurginėje odontologijoje Algirdas Lukošiūnas perduoda jaunesnėms kartoms Lietuvos sveikatos mokslų universitete.
LSMU Algirdas Lukošiūnas savo žinias perduoda jauniems kolegoms, dėsto chirurgiją.
Efektyvūs rezultatai, paciento komfortas ir chirurginis tikslumas – pagrindiniai mano darbo prioritetai.

gyd. od. Kotryna Štaupaitė

Ši gydytoja kruopščiai ir efektyviai atlieka dantų gydymą suaugusiems ir vaikams. Daug dėmesio skiria bendravimui su pacientais, visuomet ieško geriausio ir tinkamiausio gydymo sprendimo, atsižvelgdama į paciento rūpesčius ir lūkesčius, išsamiai paaiškina esamą dantų situaciją bei kartu su pacientu aptaria gydymo planą.
Gydytoja Kotryna domisi naujovėmis odontologijos srityje, siekia tobulėti, dalyvauja įvairiose mokslinėse-praktinėse konferencijose bei seminaruose. 

Maloniai jus kviečiame registruotis konsultacijai dėl norimos procedūros – gydytoja mielai ir nuosekliai paaiškins visą gydymo eigą bei atsakys į jums rūpimus klausimus. 

gyd. od. Agnė Kirdeikytė

Agnė Kirdeikytė yra aukštos kvalifikacijos odontologė, turinti ilgametę patirtį ir specializuojanti terapinį dantų gydymą – priekinių ir galinių dantų plombavimą, priekinių dantų estetinį plombavimą, plombavimą estetinėse zonose, sąkandžio kėlimas plombavimu. Jos veikla ir požiūris į pacientus yra nukreipti į individualų bendravimą ir rūpestingą priežiūrą. Agnė siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas jaustųsi patogiai ir saugiai, o jos ilgametė patirtis leidžia jai sėkmingai gydyti ir rūpintis paciento dantimis. Jos profesionalumas padeda jai būti viena iš geriausių savo srityje, o pacientų pasitenkinimas yra jos didžiausias prioritetas. Pacientai vertina jos rūpestingumą, profesionalumą ir gebėjimą sukurti jaukią bei saugią aplinką gydymui. Agnė įsipareigoja kiekvienam pacientui suteikti aukšto lygio priežiūrą ir individualų požiūrį, siekdama užtikrinti geriausius rezultatus. Jos aukšti kokybės standartai ir nuolatinis tobulėjimas padeda jai būti viena iš geriausių terapinių dantų gydytojų.

Gabija Morkūnienė

Taip pat susipažinkite su daugiau nei 5 metų patirtį turinčia specialiste – Gabija Morkūniene. Kruopšti, atidi ir nuoširdi. Ši specialistė jus apmokys ir parinks optimalų burnos priežiūros priemonių skaičių, kad kasdienė rutina neapsunktų, o rezultatas būtų puikus. Kaip sako pati specialistė – svarbu kokybė, ne kiekybė!

Užsiregistruoti vizitui galite
+370 (683) 16 399 , info@mdent.lt arba internetu