KONSULTACIJA IR IŠTYRIMAS

MDENT odontologijos centre vertiname profesionalumą, rūpestingumą, sąžiningumą ir draugiškumą. Siekiant sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, kurioje pacientai jaustųsi patogiai ir pasitikėtų mumis. Remiantis mūsų odontologijos centro vertybėmis. Vadovaujamės gydydami pacientus pagrindiniais principais – fizinis ir psichologinis saugumas bei profesionalumas ir profesinis tobulėjimas.

PASLAUGAKAINA
Konsultacija15 €
Konsultacija su gydymo planu20 €
Pirminė specialisto konsultacija25 €
Sterilių apžiūros įrankių paketas5 €
Dentalinė rentgeno nuotrauka7 €

KOSULTACIJA PAS GYDYTOJĄ ODONTOLOGĄ

Turite įtarimų dėl savo dantų būklės? Skubėkite užsiregistruoti pirmajam vizitui ir raskite ramybę ir visus atsakymus mūsų odontologijos centre. Nesate tikri, pas kokį specializuotą reikia registruoti? Nėra dėl ko nerimauti – paskambinkite drąsiai ir papasakokite apie savo klausimą, kas neramina, kas nepatinka, galbūt ką skaudą ir administratorė patars, pas kokį specialistą odontologą Jums užsirašyti. 


Konsultacijos metu:

  • atliksime dantų apžiūra ir įvertinsime Jūsų burnos ertmės būklę;
  • aptarsime Jūsų poreikius ir norus dėl burnos ertmės sveikatos;
  • atsakysime į visus Jūsų rūpimus klausimus apie dantų gydymą ir priežiūrą;
  • esant poreikiui atliksime reikiamus tyrimus;
  • sudarysime individualų gydymo planą ir pateiksime išsamią ataskaitą apie gydymo išlaidas.

Mūsų draugiška ir profesionali komanda pasiruošusi padėti, įsiklausyti į Jūsų individualią situaciją bei poreikius ir parengti geriausią ir Jums tinkamiausią gydymo planą. Užsiregistruokite konsultacijai dabar, kad galėtumėte žengti pirmą žingsnį link šypsenos, kurios visada svajojote turėti.

IŠTYRIMAS. DANTŲ RENTGENO NUOTRAUKA

Dantų rentgeno nuotrauka, kitaip žinoma kaip radiograma, yra naudojama diagnozuoti ir gydyti dantų problemas. Jos metu įvertinama danties dangalo ir šaknų būklė, taip pat analizuojamos kaulinės struktūros, tokios kaip periodonto raištis ir alveolitinė atauga (kaulas).

Šiuolaikinėje odontologijoje rentgeno tyrimai yra nepaprastai svarbus įrankis gydymo procese. Kokybiškos dantų nuotraukos leidžia gydytojams tiksliai įvertinti pacientų dantų būklę ir planuoti gydymą: nuo šaknų kanalų gydymo iki dantų implantavimo ir protezavimo procedūrų. Be šių nuotraukų, sunku būtų nustatyti tarpdančių ar šaknų srityje karieso atsiradimą.

MDENT odontologijos centre teikiame pacientams išsamią dantų rentgeno diagnostiką pasitelkiant skaitmeninį dentalinį radiografijos metodą. Tai leidžia mums tiksliai įvertinti dantų būklę, nustatyti šaknų kanalų padėtį, kaulinių kišenių ilgį ir dantų kariesus.

Radiologiniai tyrimai (dentalinė dantų nuotrauka) atliekami naudojant sertifikuotą rentgeno aparatą, kuris atitinka saugos standartus ir minimaliai apšviečia pacientą. Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos leidžia sumažinti rentgeno spindulio dozę iki keliasdešimt procentų, todėl ištyrimas tampa saugus.