Taisyklės ir sąlygos

MDENT Odontologijos centro (MB „Šypsenos dizaino studija“), dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisyklės:

 1. MDENT Odontologijos centro (MB „Šypsenos dizaino studija“) Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti MB „Šypsenos dizaino studija“ (įmonės kodas 305440946) priklausančiame MDENT odontologijos centre teikiamomis paslaugomis adresu Molainių g. 70-3, Panevėžyje.
 2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga, Dovanų kupono galiojimo metu. Plačiau apie MB „Šypsenos dizainos studija“ MDENT odontologijos centre teikiamas odontologines paslaugas, kurioms galima įsigyti Dovanų kuponą, žiūrėkite www.mdent.lt
 3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:
  1. atvykti į MDENT odontologijos centrą ir jį įsigyti registratūroje. Tokiu atveju, Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.
  2. įsigyti internetinėse svetainėse www.mdent.lt. Apmokėjimas už Dovanų kuponą atliekamas per mūsų mokėjimo partnerių UAB „Paysera” apmokėjimo sistemą, kuri yra patikima ir atsako už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą. Gavus apmokėjimo patvirtinimą, galėsite dovanų kuponą atsispausdinti ir papildomai dovanų kupono kopiją bus išsiųsta Jūsų nurodytu elektroniniu pašto adresu. Dovanų kupono negavus – kreipkitės el. p. info@mdent.lt
  3. Dovanų kuponą galima įsigyti internetu atliekant išankstinį apmokėjimą pavedimu į MB „Šypsenos dizaino studija“ Swedbank banko sąskaitą LT747300010170748891, Mokėjimo paskirtis: Dovanų kuponas, X eur/X paslaugai, Mokėtojo vardas ir pavardė (pvz., Dovanų kuponas, 50 eur, Vardenis Pavardenis). Atlikus pavedimą, pavedimo kopiją atsiųsti el. paštu info@mdent.lt ir Dovanų kuponas pirkėjo nurodytu el. paštu bus išsiųstas per 3 darbo dienas. Atvykstant būtina atsinešti atspausdintą Dovanų kuponą. MB „Šypsenos dizaino studija“ MDent odontologijos centras neprisiima jokios atsakomybės, kilusios dėl padarytų klaidų formuojant ir vykdant mokėjimo pavedimą (pvz. neteisingos banko sąskaitos numerio nurodymo / įvedimo ir kt.) ir su tuo susijusių nuostolių ir (ar) kitų neigiamų pasekmių.
 4. Ant Dovanų kupono nurodoma ir/ar įrašoma informacija: Dovanų kupono pavadinimas, Dovanų kupono identifikacijos numeris, Dovanų kupono vertė, galiojimas. Platesnė informacija apie Dovanų kuponus teikiama interneto svetainėje www.mdent.lt, tel. + 370 683 16399 bei paslaugų vykdymo vietoje – MDENT odontologijos centre.
 5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas MDENT odontologijos centre. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.
 6. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos, jeigu Dovanų kupone nėra nurodyta kitaip.
 7. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, jis laikomas negaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 8. Pinigai už Dovanų kuponą yra negrąžinami, išskyrus, kai pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą nuotoliniu būdu MDENT odontologijos centro interneto svetainėse www.mdent.lt, atsisako sutarties (grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą) per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Dovanų kupono įsigijimo dienos. Dovanų kuponą galima grąžinti  MDENT odontologijos centre, arba el. paštu info@mdent.lt pateikus prašymą dėl įsigyto Dovanų kupono grąžinimo (prašyme turi būti nurodoma: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas, Dovanų kupono numeris, pirkėjo banko sąskaitos numeris) bei pridėjus Dovanų kupono čekio/mokėjimo nurodymo kopiją. Pirkėjui pinigai grąžinami į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos.
 9. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui. Pirkėjas, perduodamas trečiajam asmeniui dovanų kuponą, įsipareigoja informuoti apie šio Dovanų kupono naudojimo taisykles.
 10. Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 11. Jei paslaugos kaina yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti. Jei paslaugos kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.
 12. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 13. Dovanų kupono turėtojas yra atsakingas už savo turimo Dovanų kupono saugumą. MDENT odontologijos centras (MB „Šypsenos dizaino studija“)  neatsako, jei Dovanų kuponas buvo pamestas, sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą ir juo nebegalima pasinaudoti.
 14. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su šiomis MB „Šypsenos dizaino studija“ dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis.
 15. Dovanų kupono paslaugoms suteikti būtina išankstinė registracija.
 16. Dovanų kuponas yra laikomas galiojančiu tik su prisegtu jo įsigijimo kvitu ir registracijos numeriu.
 17. Ginčai ir nesutarimai, kurie atsiranda dėl Dovanų kupono ar dėl suteiktų paslaugų, yra sprendžiami tarpusavio derybų būdu (el. paštu info@mdent arba raštu siunčiant registruotu paštu Molainių g. 70, arba pateikti atvykus į MDENT odontologijos centrą). Jeigu tarpusavio derybų būdu ginčo ar nesutarimo išspręsti nepavyksta, MDent odontologijos centras (MB „Šypsenos dizaino studija“)  nevykdo Dovanų kupono turėtojo reikalavimo ar nepateikia motyvuoto atsakymo raštu per 20 kalendorinių dienų, Dovanų kupono turėtojas turi teisę pateikti prašymą/skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius; el. p. tarnyba@vvtat.lt; tel. 8 5 262 67 51; interneto svetainė www.vvtat.lt).